لیست آگهی ها همه آگهی ها

موارد یافت شده: 3

برنامه های ویژه ما برای سفر به گیلان

برنامه های ویژه ما برای سفر به گیلان

موقعیت آگهی: گیلان

برنامه های ویژه ما برای سفر به گیلان در صورت تمایل به سفر به گیلان و خرید ملک و اراضی از مشاور املاک (انزلی ملک) به ویژه در شهر و منطقه آزاد انزلی …. میتوانیدبا ما تماس گرفته و درشهرخود هماهنگی لازم را بعمل آورید برای بازدید از پروژه هایی که درحال ساخت وآماده تحویل هستند… نمایندگان ما آماده برنامه ریزی سفر شما شامل رزرو بلیط هواپیما واعلام جزئیات پروازواستقبال در فرودگاه وانتقال به محل اسکان با توجه به سلیقه وانتخاب شما میباشند. درصورت انعقاد قرارداد فروش ملک ،کلیه هزینه های سفر شما به عنوان هدیه به شما مسترد خواهد شد تور بازدید برای شما شامل سازماندهی مسافرت و پرواز، رزرو هتل اقامت و همچنین ملاقات شما در هنگام ورود درفرودگاه وانتقال به محل اقامت شما می باشد. سپس در هتل طی یک نشست کوتاه برنامه بازدید شما از املاک مورد علاقه تان را با توجه به منطقه برنامه ریزی مینمائیم. درطول بازدید با معرفی مراکز بزرگ خرید ورستورانها و مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری شهراحساس واقعی خود را نسبت به منطقه پیدا خواهید نمود .هنگامی که شما ملک خودرا انتخاب وبا فروشنده تماس مستقیم برقرار نموده ومعامله را قطعی نمائید شرکت ما مراحل تنظیم اسناد حقوقی راانجام وشما از زمان باقیمانده از سفر خود فرصت کافی جهت بازدید از فروشگاه ها برای انتخاب مبلمان مورد علاقه خود در معیت نماینده ما خواهید داشت .لطفا به ما اجازه دهید سفر تان را به گیلان سازماندهی کنیم تا لحظات شیرین وبه یاد ماندنی آن توام با حس مالکیت یک محل زیبا دراستان زیبای گیلان برای همیشه برایتان یک خاطره قشنگ باقی بماند

مشاهده جزییات

خدمات vip code

خدمات vip code

موقعیت آگهی: گیلان

خدمات vip code از این پس مشتریان ثابت و وفادار انزلی ملک می توانند از خدمات و مزایای vip code بهرمند شوند Vip code چیست ؟ وی ای پی کد همان طور که از نامش بر می آید یک کد وی آی پی اختصاصی است که به اعضاء و مشتریان سایت اختصاص می یابد و مشتریان میتوانند با عضویت در سایت انزلی ملک vip code اختصاصی خود را دریافت کنند . دریافت vip code رایگان میباشد هیچ هزینه ای برای مشتریان ما ندارد.. مزایای vip code ؟ · مشتریان انزلی ملک با داشتن vip code می توانند از تخفیفات ویژه انزلی ملک بر خوردار باشند · تخفیف 10% در صد از مبلغ کمسیون پرداختی در معاملات )تخفیف فقط شامل خریدار ملک میشود) · مشاوره ، بازدید و کارشناسی ملک حتی اگر در مشاور املاک دیگری معامله شود. (رایگان) · همراه بودن کارشناس در انجام معامله در حین تنظیم مبایعه نامه و اجاره نامه حتی در مشاور املاک دیگر (رایگان) · بیمه کردن ملک خریداری شده درانزلی ملک بصورت رایگان · 5 % تخفیف کمیسیون در هنگام خرید در ماه تولد خود(علاوه بر تخفیف عضویت می باشد)

مشاهده جزییات

تضمین اجاره

تضمین اجاره

موقعیت آگهی: گیلان

تضمین اجاره انزلی ملک برای اولین بار درگیلان سرویس "تضمین اجاره دادن ملک " را که در نوع خود منحصر بفرد است ارائه کرد . این سیستم بسیار جدید و جذاب است که به تازگی وارد بازار شده است . یکی از رایج ترین نوع سرمایه گذاری در گیلان خرید ملک و فراهم کردن تضمین اجاره دادن آن است . این شرکت ها مدیریت منزل شما را در غیاب شما به عهده می گیرند ، پرداخت تمامی قبض ها و شارژ ماهانه ، بررسی امنیت منزل شما و انتخاب مستاجر برای خانه . مالک به راحتی و با اطمینان خاطر از ملک خود و اطمینان از دریافت کرایه ها بدون دغدغه در شهر خود زندگی می کند. البته که برای فراهم آوردن این سیستم شما نیاز به یک مشاور بسیار با تجربه و ماهر نیاز داریدک انزلی ملک برای اولین بار درگیلان این سیستم بی نظیر را به مشتریان خود تحت عنوان تضمین اجاره " ارایه می دهد . با تجربیات سالیان سال و منابع آگاه و مطمئن ، انزلی ملک بدون استرس کرایه منزلتان را ارایه می دهد. تضمین اجاره دادن ملک مشتریان ما را از تمامی مشکلات جانبی رهایی می دهد و همینطور در حال حاضر دریافت اجاره بسیار پر سود تر از سود بهره بانکی است .. حال برای کرایه منزلتان بصورت مطمین و پر سود چه چیزی نیاز دارید؟ تنها کافیست با ما وارد ارتباط شوید ، ما در تمامی موارد از جمله تهیه قرارداد قانونی و بدون نقص ، کرایه دادن منزل شما ، پرداخت قبوض و ... در کنار شما و همراه شما خواهیم بود.

مشاهده جزییات