لیست آگهی ها همه آگهی ها

موارد یافت شده: 3

تضمین ارائه بهترین قیمت توسط انزلی ملک

تضمین ارائه بهترین قیمت توسط انزلی ملک

موقعیت آگهی: گیلان

تضمین ارائه بهترین قیمت توسط انزلی ملک سلام دوستان عزیز! خوش آمدید به گیلان - استان ثبات وتوسعه اقتصادی مطمئن.. پیشنهاد می کنیم که ازوضعیت بسیارمطلوب دربازاراملاک ومستغلات استان گیلان استفاده نموده با بهترین قیمتی که ما برای شما تضمین می کنیم یک خرید مفید انجام بدهید. چرا فقط ما، ونه دیگری؟ زیرا ما با تکیه به تجربه چند ساله و شبکه ای ازدفاتر خصوصی خود که درامتدادساحل و مناطق مختلف استان قرار دارند،وهمچنین به قراردادهای منحصربه فرد و دریافت قیمت ازسازندگان بسیاری که در طول سالهای متمادی با ماهمکاری نموده اند،مامیتوانیم به شما قیمت منحصربه فرد وتخفیف ویژه ای پیشنهاد کنیم که هیچ مشاور املاک دیگری نمی تواندبه شما ارائه بدهد.

مشاهده جزییات

خدمات vip code

خدمات vip code

موقعیت آگهی: گیلان

خدمات vip code از این پس مشتریان ثابت و وفادار انزلی ملک می توانند از خدمات و مزایای vip code بهرمند شوند Vip code چیست ؟ وی ای پی کد همان طور که از نامش بر می آید یک کد وی آی پی اختصاصی است که به اعضاء و مشتریان سایت اختصاص می یابد و مشتریان میتوانند با عضویت در سایت انزلی ملک vip code اختصاصی خود را دریافت کنند . دریافت vip code رایگان میباشد هیچ هزینه ای برای مشتریان ما ندارد.. مزایای vip code ؟ · مشتریان انزلی ملک با داشتن vip code می توانند از تخفیفات ویژه انزلی ملک بر خوردار باشند · تخفیف 10% در صد از مبلغ کمسیون پرداختی در معاملات )تخفیف فقط شامل خریدار ملک میشود) · مشاوره ، بازدید و کارشناسی ملک حتی اگر در مشاور املاک دیگری معامله شود. (رایگان) · همراه بودن کارشناس در انجام معامله در حین تنظیم مبایعه نامه و اجاره نامه حتی در مشاور املاک دیگر (رایگان) · بیمه کردن ملک خریداری شده درانزلی ملک بصورت رایگان · 5 % تخفیف کمیسیون در هنگام خرید در ماه تولد خود(علاوه بر تخفیف عضویت می باشد)

مشاهده جزییات

تضمین اجاره

تضمین اجاره

موقعیت آگهی: گیلان

تضمین اجاره انزلی ملک برای اولین بار درگیلان سرویس "تضمین اجاره دادن ملک " را که در نوع خود منحصر بفرد است ارائه کرد . این سیستم بسیار جدید و جذاب است که به تازگی وارد بازار شده است . یکی از رایج ترین نوع سرمایه گذاری در گیلان خرید ملک و فراهم کردن تضمین اجاره دادن آن است . این شرکت ها مدیریت منزل شما را در غیاب شما به عهده می گیرند ، پرداخت تمامی قبض ها و شارژ ماهانه ، بررسی امنیت منزل شما و انتخاب مستاجر برای خانه . مالک به راحتی و با اطمینان خاطر از ملک خود و اطمینان از دریافت کرایه ها بدون دغدغه در شهر خود زندگی می کند. البته که برای فراهم آوردن این سیستم شما نیاز به یک مشاور بسیار با تجربه و ماهر نیاز داریدک انزلی ملک برای اولین بار درگیلان این سیستم بی نظیر را به مشتریان خود تحت عنوان تضمین اجاره " ارایه می دهد . با تجربیات سالیان سال و منابع آگاه و مطمئن ، انزلی ملک بدون استرس کرایه منزلتان را ارایه می دهد. تضمین اجاره دادن ملک مشتریان ما را از تمامی مشکلات جانبی رهایی می دهد و همینطور در حال حاضر دریافت اجاره بسیار پر سود تر از سود بهره بانکی است .. حال برای کرایه منزلتان بصورت مطمین و پر سود چه چیزی نیاز دارید؟ تنها کافیست با ما وارد ارتباط شوید ، ما در تمامی موارد از جمله تهیه قرارداد قانونی و بدون نقص ، کرایه دادن منزل شما ، پرداخت قبوض و ... در کنار شما و همراه شما خواهیم بود.

مشاهده جزییات